Hoeben Rietdekkersbedrijf, al 6 generaties rietdekkers, voor het perfect dekken van het rieten dak van uw villa, landhuis of boerderij.

Bij het laten dekken van een nieuw rieten dak of het laten renoveren van een bestaande rieten kap gaat u niet over een nacht ijs. U wilt een rietdekker met liefst veel ervaring en veel kennis van het riet. Een rietdekker kan zorgen voor een nieuw dak, maar zeker ook voor renovatie en onderhoud. Maar vooral wilt u een rietdekker met liefde voor het vak, die er plezier in schept om een echt mooi dak te maken en oog heeft voor details. Hoeben Rietdekkersbedrijf dus!

De voordelen van een echt familiebedrijf voor het renoveren of dekken van uw rieten kap.

Het rietdekken (van bijvoorbeeld een boerderij, villa, landhuis, maar ook van een tuinhuisje) is een echt ambacht. Rietdekken gebeurt volgens traditionele methoden die zich al eeuwenlang hebben bewezen. Zoals bij elk ambacht komt het aan op vakmanschap en ervaring. Meer over onze kwaliteiten als rietdekkers…

Het rieten dak, op ambachtelijke wijze gemaakt met een duurzaam, natuurlijk materiaal.

Een rieten dak is een mooi dak, een rieten dak verleent een woning (of het nu een boerderij, villa of landhuis is) een apart karakter met een vriendelijke uitstraling. Riet is een natuurlijk materiaal, daarom is het vakmanschap van de rietdekker noodzakelijk om het meest optimale riet te selecteren. Meer over riet en rieten daken…

Wij zijn rietdekkers van vader op zoon. Profiteer van deze ervaring voor het dekken of renoveren van uw rieten dak.

Rietdekken is een echt ambacht wat je eigenlijk alleen maar in de praktijk kunt leren. Pas na een jarenlange praktische leerschool ben je volleerd rietdekker en kun je een kwalitatief uitstekend dak maken of renoveren. Maar ook repareren of een dakkapel plaatsen in een bestaand dak. Meer over onze mogelijkheden als zeer ervaren rietdekkers…

Onderhoud aan het rieten dak van uw boerderij, villa of landhuis.

Onderhoud aan het rieten dak van uw woning is van wezenlijk belang voor de levensduur van uw dak. We zijn uitstekend in staat om ook uw dak in optimale conditie te houden (of te brengen) door het bijwerken, het verwijderen van mos en alg (tegen alg spuiten we ook) en natuurlijk door een onderhoudscontract. Meer over onze mogelijkheden voor onderhoud aan het rieten dak…

Ons werkgebied is globaal Zuid Nederland met een concentratie in Oost-Brabant en Noord-Limburg. Maar natuurlijk voeren we van tijd tot tijd ook projecten in andere delen van het land uit.

Als u meer wilt weten over onze mogelijkheden voor het rieten dak van uw boerderij, landhuis of villa, bel of mail ons dan, we nemen dan zo snel mogelijk contact met u op. Want er is niets mooier dan een perfect rieten dak maken of renoveren wat u vervolgens trots aan uw vrienden en bekenden kunt laten zien!

Willem Hoeben